Anasayfa
Site Haritası
Bize Ulaşın
Basın Odası
 
 
Firmamızla ilgili haberleri aşağıdan takip edebilirsiniz.
Bizden Haberler
Tobb Enerji Meclisi Seçimleri Yapıldı
 
Earth Wind & Tyre
 
Polat Enerji COO'su Gökmen Topuz, İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından beşincisi düzenlenen Enerji Yönetimi ve Politikaları Çalıştayı'nda konuşmacı olarak yer aldı.
 
Samurlu RES'e MIDSEFF'ten Ödül
 
Polat Enerji'den Geleceğe Yatırım
 
Tüm Haberler
Temiz Enerjiye Yatırım 21-09-2006

İnşaat sektörünün geleceğini iyi gördüğünü, olumlu ekonomik gelişmelerin devam edeceğini, bunun da inşaata yansıyacağını kaydeden Polat, son iki yıldır Türkiye'de inşaatla ilgili olan olmayan herkesin sektöre girdiğini belirtiyor.
Polat, "Bir standart olmadığı için böyle oldu. Alıcılar, firmaların yaptıklarına, referanslarına bakmalı, öyle karar vermeli. Bu işleri kim daha iyi yapıyor, bunu zaman gösterecek" diyor.

Bu yıl Polat Holding'in yüzde 20 büyüyerek 600 milyon Dolar'lık ciro gerçekleştireceğini söyleyen Polat, önümüzdeki yıl 50 milyon Dolar'lık rüzgar enerjisi tesisleri kuracaklarını kaydediyor.

Aynı zamanda Seramik Federasyonu Başkanı olan Adnan Polat, Türk seramik sektörünün 114 ülkeye ihracat yaptığını, önümüzdeki dönem için yurt içinde 140 milyon metrekare tüketim, yurt dışına da 100 milyon metrekare ihracat yapılmasını öngördüklerini söylüyor.

Polat Enerji © 2008