Anasayfa
Site Haritası
Bize Ulaşın
Basın Odası
 
 
Firmamizla ilgili haberleri asagidan takip edebilirsiniz.
Bizden Haberler
Tobb Enerji Meclisi Seçimleri Yapıldı
 
Earth Wind & Tyre
 
Polat Enerji COO'su Gökmen Topuz, İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından beşincisi düzenlenen Enerji Yönetimi ve Politikaları Çalıştayı'nda konuşmacı olarak yer aldı.
 
Samurlu RES'e MIDSEFF'ten Ödül
 
Polat Enerji'den Geleceğe Yatırım
 
 
CNBC-E
Polat Enerji Genel Müdürü Zeki ERİŞ, 06.11.2014 tarihinde cnbc-e' de yayınlanan ve Burcu Göksüzoğlu'nun sunduğu, "Son Baskı" adlı programa konuk oldu.
 
 
   
CNBC-E
Polat Enerji Genel Müdürü Zeki ERİŞ, 18.02.2014 tarihinde cnbc-e' de yayınlanan ve Burcu Göksüzoğlu'nun sunduğu, "Sormak Lazım" adlı programa konuk oldu
 
 
   
CNBC-E
Polat Enerji Genel Müdürü Zeki ERİŞ, 22.03.2012 tarihinde cnbc-e' de yayınlanan ve Burcu Göksüzoğlu'nun sunduğu, "Burcu Soruyor" adlı programa konuk oldu.
 
 
   
Deutsche Welle
Rüzgar Ektiler, Refah Biçtiler
 
 
   
Bloomberg
Akenerji Polat Enerji ile Kapasite Protokolü imzaladı
 
 
   
 
CNBC-E
Polat Enerji Genel Müdürü Zeki ERİŞ, 19.03.2010 tarihinde CNBC-E'de yayınlanan ve Artunç Kocabalkan tarafından sunulan, Elektrik Özelleştirilmesinin ele alındığı "Piyasa Ekranı - Karar Verenler" programına
konuk oldu.

Kayıt 1: Kayıt 2:
 
NTV
Polat Enerji Genel Müdürü Zeki ERİŞ, Alternatif Enerji Kaynaklarının ele alındığı NTV'de yayınlanan
Bay Yeşil programına konuk oldu.

Kayıt 1: Kayıt 2:
 
Kayıt 3:  
 
 
CNBC-e
Cnbc-e haber bültenine konuk olan Polat Enerji Genel Müdürü Zeki ERİŞ, Elektrik tedarikçileri ile üreticilerinin buluştuğu "elektrik borsası" sisteminde 1 Ekim itibariyle saatlik fiyatlandırmaya geçiş konusundaki fikirlerini paylaştı.

 
 
Polat Enerji © 2008